![μπουγαδα-24.03.22](https://ecec.uniwa.gr/wp-content/uploads/sites/78/2022/04/μπουγαδα-24.03.22.jpg)
24 Μαρ La Grande Lessive (Το άπλωμα της μεγάλης μπουγάδας)
Posted at 21:00h
in Εκδηλώσεις
Το Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία, στις 24-03-2022, έλαβε μέρος στην παγκόσμια εικαστική εκδήλωση ΤΟ ΑΠΛΩΜΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΜΠΟΥΓΑΔΑΣ ή όπως ονομάζεται με τον γαλλικό διεθνοποιημένο όρο, LA GRANDE LESSIVE. Το θέμα ήταν «Η Σκιά». Οι φοιτητές/τριες του Τμήματος εξέφρασαν με τον δικό τους τρόπο αυτό το θέμα και «άπλωσαν» τα έργα τους.